03.06.2021

03.06.2021

Od niedzieli 6 czerwca z powodu ograniczeń sanitarnych, w kaplicy może być nadal tylko 20 osób, ale nie wlicza się do tego osób zaszczepionych. Każdy kto jest po szczepieniach może uczestniczyć we mszy w kaplicy.Tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą być fizycznie na Mszy św. zapraszamy do udziału we Mszy św. niedzielnej poprzez transmisję internetową. Transmisja Mszy św. w niedzielę i święta o godz. 8:30/ po tej mszy jest okazja do przyjęcia Komunii św. o godz. 9:15/.

Od niedzieli 6 czerwca wznawiamy śpiew Godzinek o godz. 8:00 /będzie transmisja /, wcześniej o 7:30 różaniec.

Dzisiaj, w Uroczystość Bożego Ciała, Msze św. w naszej kaplicy w porządku niedzielnym. Po Mszy św. o godz.11:30 wyruszy procesja eucharystyczna do 4 ołtarzy, które będą umieszczone na naszym parkingu.

Bardzo proszę nie parkować samochodów na głównym parkingu / chodzi o mszę o godz. 11:30/. W procesji przed Najświętszym Sakramentem pójdą dzieci pierwszokomunijne,dziewczynki sypiące kwiaty, służba Liturgiczna, obraz, chorągiew i różaniec.

Przez całą oktawę procesja eucharystyczna po wieczornej Mszy św.

W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek miesiąca – spowiedź od godz. 16:00 do 16:45. Nie będzie wystawienia N. Sakramentu. Chorych będę odwiedzał od godz. 8:30. Proszę zgłaszać chorych.

W minioną niedzielę przy naszej kaplicy w ramach akcji „Pomaganie mamy we krwi” oddano 49,050 l krwi. Zainteresowanie było ogromne, dlatego w niedzielę 13 czerwca odbędzie się kolejna, już 22 zbiórka krwi, która również będzie przeznaczona dla 5-letniej Matyldy Mielke z Luzina. Po 21 zbiórkach oddano już 767 l życiodajnego płynu.

Prasa katolicka.

Informacja Dyspensa na piątek – 4 czerwca