15.10.2023

15.10.2023

Dzisiaj Dzień Papieski. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Msze św. w tygodniu o godz. 17:00; dodatkowo we wtorek i piątek o godz. 7:00.

Nabożeństwa różańcowe o godz. 16:30 a w niedziele o 7:30.

Dziękuję wszystkim, którzy pomogli zorganizować nasze uroczystości odpustowe. Dziękuję piekarni „Jak dawniej” za chleb. Dziękuję Paniom, które przygotowały uroczystość odpustową w plebanii.

Dziękuję Liturgicznej Służbie Ołtarza i P. Organiście za ich zaangażowanie. Dziękuję naszej orkiestrze i wszystkim funkcyjnym.

Dzisiaj odpust w Kębłowie – suma o godz. 12:00.

Za tydzień Niedziela Misyjna  kolekta przeznaczona jest na misje św.

Również za tydzień w kościołach w całej Polsce odbędzie się liczenie wiernych uczestniczących w niedzielnej eucharystii.

Prasa katolicka.

Ogłoszenie Księdza Proboszcza parafii św. Wawrzyńca.

Na stronie internetowej parafii pw. św. Wawrzyńca w Luzinie w zakładce cmentarz parafialny, wpisując w wyszukiwarce nazwisko i imię zmarłej osoby możemy zobaczyć aktualny stan opłat za groby. Jeżeli jest napis” proszę o kontakt z biurem parafialnym” to proszę przyjść do biura parafialnego parafii św. Wawrzyńca w godzinach urzędowania.. Nie zawsze chodzi o to że minęło 20 lat i trzeba przedłużyć ważność opłaty. Obecny system komputerowy istnieje od 3 lat. Jeżeli są osoby, które mają potwierdzenie opłaty wystawione przez ks. Leżańskiego lub ks. prałata Szydłowskiego to mimo, że nie minęło 20 lat nie ma ich w systemie komputerowym dlatego proszę o wizytę w biurze z dokumentem potwierdzającym rezerwację miejsca lub opłatę za grób aby wpisać do komputera. Kończą się powoli miejsca na cmentarzu parafialnym w Luzinie i będziemy starali się odzyskiwać stare zaniedbane groby.

Ks. Michał Świeczkowski