22.11.2020

22.11.2020

Msze św. w tygodniu o godz. 17:00; dodatkowo we wtorek i piątek o godz. 7:00

Za tydzień rozpoczynamy adwent. Roraty dla dorosłych będą o godz. 7:00; o 6:30 różaniec, dla dzieci roraty o godz. 17:00.

Z powodu ograniczeń sanitarnych, w kaplicy może być tylko 20 osób. Żeby umożliwić wszystkim udział w roratach od przyszłej niedzieli wznawiamy transmisję Mszy św. z naszej kaplicy. W niedzielę transmitowana będzie msza o godz. 10:00/ po tej mszy będzie okazja do przyjęcia Komunii św./, a w tygodniu roraty dla dzieci o godz. 17:00.

W tym tygodniu przeprowadzona zostanie ostatnia w tym roku zbiórka na tzw. zeszyt. Na jednym odcinku nastąpiła zmiana zbierającego – P. Stanisława Gelińskiego zastąpi P. Marek Hinc. P. Stanisławowi składam w imieniu całej parafii serdeczne Bóg zapłać.

Dziękuję P. Markowi Bulczak za wykonanie żelbetonowej podstawy pod pompy ciepła. Dziękuję firmie ALBET z Bożegopola i P. Zenkowi Dawidowskiemu za betonowe kręgi. Dziękuję P. Adamowi Semak za wykonanie przyłącza elektrycznego do kościoła, a P. Mariuszowi Maszota za cały materiał potrzebny do wykonania tego przyłącza.

Od przyszłej niedzieli będzie można nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom; duża 16 zł a mała 6 zł. Prasa katolicka.