25.10.2020

25.10.2020

W związku z wprowadzeniem w powiecie wejherowskim czerwonej strefy od soboty 17 października do odwołania obowiązuje limit osób uczestniczących w Mszach św. W naszej kaplicy w czasie Mszy św. może przebywać do 45 osób.

Ksiądz Biskup Jacek Jezierski udziela dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej od 18 października do 15 listopada br. osobom chorym i starszym oraz ich opiekunom, a także pracownikom służby zdrowia.

Osoby, które skorzystają z dyspensy,będą mogły przystąpić do komunii św. po Mszy św. o godz. 10:00. /ok. godz. 10:45/

Msze św. w tygodniu o godz. 17:00. Nabożeństwa różańcowe o godz. 16:30.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. W związku z pandemią koronawirusa 1 i 2 listopada nie odbędą się uroczystości religijne na naszym cmentarzu. Msze w naszej kaplicy jak w każdą niedzielę. Zachęcamy, by na cmentarz udawać się bezpośrednio po każdej Mszy św./ w ten sposób unikniemy tłoku na cmentarzu/.

W sobotę od godz. 16:00 będzie okazja do spowiedzi świętej.

Po mszach rozdajemy kartki na Msze św. zbiorowe za zmarłych i na zdrowaśki.  Msze św. zbiorowe będą w naszej kaplicy 3 i 4 listopada o godz. 17:30. Prosimy by pisać nazwiska zmarłych drukowanymi literami, a w przypadku mszy zbiorowej podać datę 3 lub 4 listopada.

Dzisiaj  po Mszy św. o godz. 11:30 spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Ze względu na obostrzenia sanitarne, proszę o przybycie tylko jednego z rodziców.

W tym tygodniu przeprowadzona zostanie październikowa zbiórka na tzw.zeszyt.

Prasa katolicka.