27.03.2022

03.04.2022

Bardzo serdecznie witamy w naszej parafii Ojca Wiktora Zaniewskiego, pijara z Bolszewa, który poprowadzi nasze rekolekcje wielkopostne.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 16.30.

Msze św. w czasie rekolekcji od poniedziałku do środy o 7:00 i 17:00, w czwartek o 7:00 i 17:30 a w sobotę o 18:00.

Tradycyjnie już podczas Mszy św. w środę i czwartek zbierać będziemy ofiary na potrzeby zakonu ojców pijarów.

W czwartek w naszej kaplicy spowiedź rekolekcyjna: do południa od 8:30 do 10:00 i po południu od 15:30 do 17:30.

W czwartek od godz. 9:00 ojciec rekolekcjonista odwiedzać będzie chorych z komunią św. Proszę zgłaszać chorych w biurze parafialnym.

Rekolekcje dla młodzieży od poniedziałku do środy.

Serdecznie zapraszamy w piątek 8 kwietnia na Drogę Krzyżową ulicami Luzina. Będziemy modlić się o ustanie wojny i o pokój w Ukrainie. Rozpoczęcie Drogi Krzyżowej przy naszej kaplicy po Mszy św., która rozpocznie się o godz. 16:30. Zakończenie przy kościele św. Wawrzyńca. Prosimy, by przynieść ze sobą znicze. Serdecznie zapraszamy naszych gości z Ukrainy do wspólnej modlitwy. Niech to będzie nie tylko wielka manifestacja naszej wiary ale również manifestacja solidarności z narodem ukraińskim.

W przyszłą niedzielę obchodzimy już Niedzielę Palmową. Na wszystkich Mszach święcimy palmy.

W przyszłą niedzielę Świetlica integracyjna „Skrzydło Anioła” sprzedawać będzie ozdoby świąteczne. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na pomoc dla Ukrainy.

Dzisiaj w ramach akcji Pola Nadziei na Pomorzu wolontariusze zbierają pieniądze na hospicjum o. Pio w Pucku.

Prasa katolicka

 

27.03.2022

Gorzkie Żale i kazanie pasyjne dzisiaj o godz. 16:30.

Msze św. w tygodniu o godz. 17:00; dodatkowo we wtorek, czwartek i piątek o godz. 7:00

W piątek o godz. 17:00 Droga Krzyżowa i Msza św. wieczorna.

W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek miesiąca – spowiedź od godz. 16:00 do 16:45. Nie będzie wyjątkowo wystawienia Najświętszego Sakramentu.

Chorych z komunią św. odwiedzać będzie Ojciec rekolekcjonista w czwartek 7 kwietnia.

W Pierwszą Sobotę miesiąca o godz. 16:00 zapraszam na Adorację N. Sakramentu w intencji ustania wojny i pokoju w Ukrainie.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, które zakończą się w czwartek 7 kwietnia  spowiedzią przedświąteczną.

Rekolekcje poprowadzą  Ojcowie Pijarzy z Bolszewa.

W tym tygodniu odbędzie się marcowa zbiórka na tzw. zeszyt. Od tego tygodnia na odcinku, na którym zbierał śp. Józef Tobias, zbierać będą P. Grażyna i Adam

Tempscy.

Za tydzień w ramach akcji Pola nadziei wolontariusze z Puckiego Hospicjum O. Pio zbierać będą ofiary na rzecz hospicjum.

Wójt Gminy Jarosław Wejer i Gminny Ośrodek Kultury w Luzinie zapraszają na występ Ireneusza Krosnego. Znany polski mim zaprezentuje swój program w

niedzielę 10 kwietnia o 18:00 w hotelu Czardasz. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury oraz na stronie biletyna.pl

Prasa katolicka.